Баптар

Басшылық туралы

Құрылған:04.06.2012, 17:13   |   Жаңартылған:09.02.2018, 17:33

 

Жұмашев Ғалымжан Сұлтанбекұлы - төрағаның орынбасары

 

Ғалымжан Сұлтанбекұлы Жұмашев, 1984 жылы 25 желтоқсанда Оңтүстік-Қазақстан облысы, Түркістан қаласында дүниеге келген. Ұлты–қазақ. Туған тілі–қазақ тілі, орыс және ағылшын тілдерін меңгерген. Білім –жоғары, 2005 жылы Заманауи гуманитарлық академияны «Юриспруденция» мамандығы бойынша «Юриспруденции бакалавры» деңгейі, Ресей Федерациясы, Мәскеу қаласы,  2015 жылы Тараз қаласында М.Х.Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университетін  «Юриспруденция» мамандығы бойынша «Құқық магистрі» деңгейі бойынша аяқтаған.

13.09.2004 – 10.04.2006 жж.– Юрист-консультант «Алан» ЖШС, Алматы қаласы;

 02.05.2006 – 29.01.2007 жж. – сот орындаушы, Астана қаласы Соттар әкімшісі;

11.03.2007 -10.04.2012 жж. – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің  Заң департаментінде жетекші маманнан бас сарапшы дейінгі лауазымындарда болды;

10.04.2012 – 12.04.2012 жж. –  Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің  Құқықтық қамтамасыз ету және мемлекеттік сатып алу департаментінің  басқарма бастығы; 

12.04.2012 – 30.05.2016 жж.– Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің  Заң департаментінде  басқарма басшысы;

27.06.2016 – 03.01.2018 жж. – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің  Заң қызметі және халықаралық ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары;

03.01.2018 ж. – қазіргі уақытқа дейін  Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің  Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті төрағасының орынбасары.

Үйленген, 3 баланы тәрбиелеуде.

ҚР Білім және ғылым министрінің құрмет грамоталарымен  (2012 ж., 2014 ж., 2016 ж.), ҚР Әділет министрінің «Заң» ведомстволық медалімен (2017 ж.) марапатталған.  

 

 

Бөлебаева Ләззат Қайдирбекқызы - төрағаның орынбасары

Бөлебаева Ләззат Қайдирбекқызы 1975 жылы 23 мамыр айында Қызыл-Орда қаласында туған. 1996 жылы «Мемлекеттік бюджет» мамандығы бойынша Қазақ мемлекеттік басқару академиясын (Алматы қ. Халық шаруашылық институты) бітірді. 2011 жылы Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының Мемлекеттік саясат ұлттық мектебін бітірді, «Саясаттану» мамандығы бойынша Әлеуметтік білімдер магистрі атағы тағайындалды. 1996-1998 жылдар аралығында «Триллис» компаниясында бухгалтер болып жұмыс атқарды. 1998-2011 жылдар аралығында ҚР Статистика жөніндегі агенттігінде: Статистикалық ақпараттарды талдау және жариялау департаментінің Экономикалық талдау және конъюнктурлық тексерулер бөлімінде бас маман, Координациялау департаментінің Құрылымдық статистика бөлімінде, Тіркелімдер және жіктелімдер департаментінің Жіктелімдер және метадеректерді жүргізу басқармасының бастығы, Ұлттық шоттар және зерттеулер департаменті директорының орынбасары, Тіркелімдер және жарияланымдар департаментінің директоры болып жұмыс атқарды. 2012 жылдың қаңтар айынан бастап Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің Төраға орынбасары қызметін атқаруда. «Қазақстан Республикасының тәуелсіздігіне 20 жыл» медалімен марапатталды (2011ж.).